Firma EC Test Systems autoryzowanym dystrybutorem FLIR Systems

2007-06-18 Piotr Gawęcki

Firma FLIR Systems jest niekwestionowanym liderem na światowym rynku komercyjnych zastosowań podczerwieni i może poszczycić się ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie oraz ponad 40 000 kamer termowizyjnych używanych na całym świecie.

 

Firma FLIR stale opracowuje nowe produkty wykorzystujące technikę podczerwieni, prowadzi programy edukacyjne i gromadzi praktyczne doświadczenia, a wszystko to z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników termografii na całym świecie.

W chwili obecnej firma FLIR dysponuje bardzo bogatą ofertą w zakresie kamer termowizyjnych biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby i wymagania poszczególnych użytkowników.

Oferta kamer termowizyjnych FLIR:

- Dla nauki i badań rozwojowych

Seria SC to kamery termowizyjne o ogromnych możliwościach pomiarowych. Dla pełnego wykorzystania możliwości kamer tej serii dostarczane są one specjalnym komputerem i macierzą dysków twardych.

- Dla budownictwa

Seria B to kamery stworzone dla osób zajmujących się badaniami konstrukcji budowlanych. Pozwalają wyznaczyć punkt rosy, znaleźć wady izolacji czy zawilgocenia.

- Dla profesjonalistów

Seria P. Dla ludzi zawodowo zajmujących się pomiarami termowizyjnymi FLIR stworzył serię kamer, których parametry pozwalają wykonywać wszelkiego rodzaju opracowania.

- Dla przemysłu

Seria E. Lekkie i poręczne kamery o szerokim zastosowaniu.

- Dla automatyzacji

Seria A. Posiada wbudowane funkcje analizy oraz zestaw wyjść i wejść analogowych i cyfrowych, które można zintegrować z układami automatyki.

- Dla amatorów

InfraCAM. Najtańsza i najleżejsza z serii kamer termowizyjnych FLIR.