Siemens Industry Software NV

EC Test Systems współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami sprzętu pomiarowego, diagnostycznego oraz symulacyjnego. Dbamy o to, by do naszych Klientów trafiały produkty, aplikacje i usługi spełniające najwyższe standardy. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji o dostawcach takich produktów jak czujniki drgań i siły czy kamery termowizyjne.

Siemens Industry Software NV

Firma Siemens Industry Software NV (dawniej LMS, A Siemens Business) jest inżynierską firmą konsultingową dostarczającą technologię, sprzęt i oprogramowanie z zakresu badań dynamicznych konstrukcji mechanicznych.

Firma Siemens Industry Software NV rozwiązuje problemy związane z drganiami, hałasem, trwałością oraz wytrzymałością konstrukcji dostarczając kompletne systemy pomiarowe już od 1979 roku.

Siemens Industry Software NV od wielu lat pozostaje partnerem w zakresie innowacji inżynierskich większości firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej i innych gałęziach przemysłu zajmujących się zaawansowanymi technologiami w zakresie mechaniki.

www.siemens.com/global/en/home/