Seminaria i webinaria

Firma EC Test Systems cyklicznie organizuje seminaria prezentacyjne aparatury pomiarowej i badawczej, którą posiada w swojej ofercie.

Uczestnikom seminariów dostarczamy kompletnej wiedzy na temat czujników i analizatorów drgań, kamer termowizyjnych, oprogramowania do analizy modalnej oraz innych produktów w naszej ofercie

Niniejsze seminaria odbywają się na uczelniach wyższych, w instytutach badawczych i zakładach przemysłowych na terenie całej Polski.

W trakcie seminariów istnieje możliwość zapoznania się z nowościami w ofercie naszych firm partnerskich oraz porozmawiania z wykwalifikowanymi inżynierami, specjalistami w swoich dziedzinach, o szczegółach aplikacji, którymi mogą być Państwo zainteresowani.

Organizowane przez nas seminaria to również doskonała okazja, aby zapoznać się z poszczególnymi urządzeniami, które oferujemy zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Mają one zazwyczaj charakter otwarty i istnieje możliwość uczestnictwa w nich osób z zewnątrz, do czego serdecznie Państwa zachęcamy.

Informacje o aktualnych seminariach będą regularnie pojawiać się na naszej stronie internetowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją seminarium na terenie Państwa uczelni lub zakładu przemysłowego i są w stanie zebrać stosowne gremium zainteresowanych osób, prosimy o kontakt, a na pewno uda się takie wydarzenie zorganizować.

Jeśli szeroko rozumiana wibroakustyka, szybka fotografia, czy termowizja są przedmiotem Państwa zainteresowań naukowych lub zawodowych, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji!

 

Zapraszamy do udziału w najbliższych wydarzeniach.