EC Test Systems współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami sprzętu pomiarowego, diagnostycznego oraz symulacyjnego. Dbamy o to, by do naszych Klientów trafiały produkty, aplikacje i usługi spełniające najwyższe standardy. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji o dostawcach takich produktów jak czujniki drgań i siły czy kamery termowizyjne.

Firma Polytec została założona w 1967 i od samego początku zajmowała się opracowywaniem laserowych technologii pomiarowych.

Produkty firmy Polytec znane są na świecie jako wzorcowy standard w zakresie bezstykowych pomiarów drgań i przemieszczeń.

Wibrometria laserowa znajduje szerokie zastosowanie w jednostkach rozwojowych największych firm działających w branży lotniczej, motoryzacyjnej i innych gałęziach przemysłu, jak również uniwersytetach technicznych i instytucjach badawczych.

Dopplerowskie wibroemtry laserowe to jedyne urządzenia, które w sposób bezpośredni umożliwiają pomiar prędkości i przemieszczenia drgań w paśmie od 0 Hz po dziesiątki MHz.

www.polytec.com