SIEMENS DIGITAL INDUSTRIES

EC Test Systems współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi dostawcami sprzętu pomiarowego, diagnostycznego oraz symulacyjnego. Dbamy o to, by do naszych Klientów trafiały produkty, aplikacje i usługi spełniające najwyższe standardy. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji o dostawcach takich produktów jak czujniki drgań i siły czy kamery termowizyjne.

nowe logo - SIEMENS DIGITAL INDUSTRIES SOFTWARE

Firma Siemens Digital Industries Software (dawniej LMS, A Siemens Business) jest inżynierską firmą konsultingową dostarczającą technologię, sprzęt i oprogramowanie z zakresu badań dynamicznych konstrukcji mechanicznych.

Firma Siemens Digital Industries Software rozwiązuje problemy związane z drganiami, hałasem, trwałością oraz wytrzymałością konstrukcji dostarczając kompletne systemy pomiarowe już od 1979 roku.

Siemens Digital Industries Software od wielu lat pozostaje partnerem w zakresie innowacji inżynierskich większości firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej i innych gałęziach przemysłu zajmujących się zaawansowanymi technologiami w zakresie mechaniki.

www.siemens.com/global/en/home/