Aktualności

EC TEST SYSTEMS NA MIĘDZYNARODOWYM SALONIE PRZEMYSŁU OBRONNEGO

mspo zdj s

Jak co roku, firma EC Test Systems z największą przyjemnością pragnie zaprosić Państwa na spotkanie ze swoimi przedstawicielami, oraz zapoznania się z naszą ofertą podczas XIX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach od 5 do 8 września 2010 roku na terenie ośrodka wystawienniczego Targi Kielce. Zapraszamy serdecznie do spotkania z nami i odwiedzenia naszego stoiska: nr E-12.

 

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, objęty honorowym patronatem Ministra Obrony Narodowej, to jedna z trzech najważniejszych w Europie i jedyna w Polsce impreza tego rodzaju, skierowana nie tylko w stronę profesjonalistów.
Na Salonie Przemysłu Obronnego odbywającym się od 1993 r., prezentowane są najnowsze osiągnięcia w branży obronnej, ale także rozwiązania oraz systemy logistyczne i ochrony służące bezpieczeństwu, jak również stosowane w ratownictwie. Z roku na rok spotkanie skupia coraz większa liczbę wystawców i zwiedzających z całego świata. Pierwsze targi, dziewiętnaście lat temu, mieściły się w jednym pawilonie. Przed rokiem 360 wystawców z 26 państw uczestniczących w imprezie miało do dyspozycji sześć hal, w tym najnowocześniejszą, otwartą w sierpniu 2010 r. halę E oraz rozległy teren zewnętrzny. Zeszłoroczna edycja Salonu zgromadziła ponad 13 tys. gości.