Aktualności

Nowa seria webinariów: Monitorowanie stanu kondycji maszyn – rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oraz bezawaryjną pracę

webinar alert TMS new

Eksperci z PCB Piezotronics, Inc. oraz The Modal Shop podzielą się swoim doświadczeniem w przeprowadzaniu testów.

Każda sesja będzie trwała ok 45 min, pod koniec będzie możliwość zadawania pytań prowadzącym.
Pod koniec serii uczestnikom udostępniony zostanie certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniach.

Webinaria odbywać się będą w języku angielskim.
Nie możesz uczestniczyć w danym dniu, o konkretnej godzinie?
Zarejestruj się, a organizatorzy prześlą Ci nagranie całego webinarium!!!

#1  Solutions for Remote Vibration Monitoring

Data: 03.06.2021  godzina: 17:00  Prezenter: Vic Viola

W ostatnim czasie zdalnie monitorowanie drgań stało się nie tylko opcją, ale często i koniecznością. Dołącz → do webinaru, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach technologicznych dotyczących zdalnego monitorowania drgań, które mogą pomóc Ci poprawić efektywność i bezpieczeństwo pracy.

#2  Solutions for Hydropower Monitoring

Data: 10.06.2021  godzina: 17:00  Prezenter: Dave Martin

sercem typowej elektrowni wodnej jest turbina. Ten krytyczny element musi być ściśle monitorowany. Obecnie wiele zakładów działa zdalnie, co sprawia, że niezawodne metody monitorowania drgań są niezbędne w zapobieganiu katastrofom. Dołącz do  webinaru → , aby omówić szereg dostępnych rozwiązań, umożliwiających stworzenie skutecznego programu monitorowania drgań.  aby omówić typowe problemy.

#3  Solutions for GE Aeroderivative Gas Turbine Sensors

Data: 17.06.2021  godzina: 17:00  Prezenterzy: Dave Martin

czy wysoki koszt ciągłej wymiany czujników OEM, w połączeniu z długim czasem realizacji, powoduje problemy w monitorowaniu drgań? Dołącz do webinaru → , aby posłuchać na temat alternatywnych czujników, wykraczających poza zalecenia producenta. Dowiedz się więcej o podstawach związanych z monitorowaniem wibracji i ciśnienia turbiny GE Aeroderivative oraz o czujnikach, które są dokładniejszymi i bezpieczniejszymi zamiennikami.

#4  Solutions for Vibration Testing on a Limited Budget

Data: 24.06.2021  godzina: 17:00  Prezenterzy: Dave Martin i Marco Peres

monitorowanie drgań jest jedną z najpotężniejszych technik sprawdzania stanu krytycznego sprzętu, a także zmniejszania kosztów konserwacji i kosztów postojów. Od tradycyjnych narzędzi, do ogólnego pomiaru drgań, po cyfrowe rozwiązania do monitorowania drgań w chmurze. Dołącz do webinaru →, podczas którego, będą omawiane najczęściej pojawiające się rozwiązania, które mogą uprościć Twoja pracę związaną z monitorowaniem drgań…i nie przekraczającą Twojego budżetu!

Powiązane tematy