Aktualności

Nowa seria webinariów: Monitorowanie stanu kondycji maszyn – rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oraz bezawaryjną pracę

webinar alert TMS listopad

Po raz pierwszy połączone zostaną rozwiązania firmy Larson Davis, PCB IMI oraz The Modal Shop.

Każda sesja będzie trwała ok 45 min, pod koniec będzie możliwość zadawania pytań prowadzącym.
Webinary będą prowadzone we wtorki, od godz. 14:00.

Webinaria odbywać się będą w języku angielskim.
Nie możesz uczestniczyć w danym dniu, o konkretnej godzinie?
Zarejestruj się, a organizatorzy prześlą Ci nagranie całego webinarium!!!

#1  Dynamic Pressure and Vibration: Understanding Combustion Pressure Sensors and High Temp Accelerometer

Data: 11.05.2021  godzina: 14:00  Prezenter: Dave Martin

Monitorowanie stanu, zarówno dynamiki spalania jak i wibracji, ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia bezproblemowej pracy, bezpieczeństwa pracowników i zapobiegania katastrofalnym awariom. Akcelerometry ładunkowe do stosowania w podwyższonych temperaturach oraz czujniki do badania ciśnienia podczas procesu spalania, są idealne do stosowania w przemyśle i  spełniają określone wymagania rynku energetycznego i petrochemicznego, włącznie z certyfikatami iskrobezpieczeństwa. Dołącz →  i dowiedz się więcej.

#2  Testing and Troubleshooting: Vibration Shutdown Alarms

Data: 18.05.2021  godzina: 14:00  Prezenter: Mike Scott

Przy wielu możliwych źródłach błędów w systemie monitorowania drgań, zaczynając od przewodów, poprzez oprogramowanie i na czujnikach kończąc, posiadanie odpowiednich narzędzi ma kluczowe znacznie. Rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym za pomocą przenośnego kalibratora drgań może wydłużyć czas pracy urządzeń i poprawić bezpieczeństwo. Dołącz do Nas → aby omówić typowe problemy.

#3  Noise Dosimetry: Improving Personal Noise Exposure Measurements

Data: 01.06.2021  godzina: 14:00  Prezenterzy: Ken Cox

Bez względu na środowisko, monitorowanie narażenia pracowników na hałas jest jednym z wielu wyzwań stojących przed inspektorami BHP.

Zapisz się na webinar → , aby dowiedzieć się, w jaki sposób można wykonywać wysokiej jakości pomiary narażenia pracowników na hałas.

#4  How to: Turning your phone into a vibration analyzer

Data: 08.06.2021  godzina: 14:00  Prezenter: Mike Scott

Czy wiesz, że Twój smartfon może stać się analizatorem wibracji lub zwykłym miernikiem drgań? Aby wykorzystać potencjał Twojego telefonu wystarczy cyfrowy akcelerometr ze złączem USB. Dołącz →  i dowiedz się więcej.

#5  Go Wireless: converting your existing vibration monitoring instrumentation

Data: 15.06.2021  godzina: 14:00  Prezenter: Vic Viola

Czy prosty, skuteczny, oparty na alarmach, bezprzewodowy system monitorowania drgań skróciłby czas przestojów w Twoim zakładzie pracy? Interesuje Cię bezprzewodowe monitorowanie drgań, które może oprzeć się na istniejącym systemie, nie zastępując go? Dołącz do webinaru → , aby dowiedzieć się, jak zainstalowane akcelerometry mogą zostać ponownie wykorzystane w bezprzewodowym systemie monitorowania drgań, który zapewni stałe monitorowanie stanu kondycji maszyn, zsynchronizowaną z istniejącym systemem.

#6  Breaking barriers: getting started with 4-20 mA Vibration Transmitters

Data: 22.06.2021  godzina: 14:00  Prezenter: Mike Nero

Najlepszym sposobem na wyeliminowanie przestojów krytycznych urządzeń wirujących jest monitorowanie stanu kondycji takich maszyn. Poruszymy tematy prostych pomiarów oraz trudnych uszkodzeń łożysk tocznych. Dołącz do webinaru → , aby dowiedzieć się jak uprosić złożone zadania monitorowania stanu kondycji maszyny.

#7  Human Vibration Measurements: Risks, Limits, and Mitigation

Data: 29.06.2021  godzina: 14:00  Prezenter: Ken Cox

Szybka ocena oraz techniki pomiarowe – dołącz do webinaru, aby poznać metody oceny narażenia człowieka na drgania i wibracje. Skoncentrujemy się głównie na drganiach dłoni i ramion (ISO 5349) oraz całego ciała (ISO 2631). Dowiedz się → , jak wykonywać pomiarowy zgodnie z Dyrektywą UE 2002/44/EC.

Powiązane tematy