Seminaria i webinaria, Wydarzenia

CZUJNIKI DO UŻYCIA W WYSOKICH TEMPERATURACH Z ZASTOSOWANIEM MATERIAŁU UHT-12

webinar PCB UHT

Data: 07.04.2020   Godzina: 11:30
Czas trwania: 30-40 minut

Webinarium odbędzie się w języku angielskim.

 

EC TEST Systems Sp. z o.o. oraz  PCB Piezotronics, Inc. zapraszają na bezpłatne webinarium, przygotowane specjalnie dla Klientów w Polsce.

Spotkanie online będzie prowadził:

dr inż. Carmine Salzano z firmy PCB Piezotronics Inc., który pracuje na stanowisku Aerospace and Defence Manager. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu kontroli drgań i analiz strukturalnych, poparte tytułem naukowym uzyskanym w Uniwersytecie Neapolitańskim im. Fryderyka II.

Temat: Czujniki do użycia w wysokich temperaturach z zastosowaniem materiału UHT-12, opatentowanego przez firmę PCB Piezotronics.

UHT-12™ to nowy kryształ zaprojektowany do dokładniejszego pomiaru podczas działania wysokich temperatur oraz aby sprostać najbardziej wymagającym testom środowiskowym.

Czujniki firmy PCB Piezotronics wykonane z wykorzystaniem technoligii UHT-12™ znacznie poprawiły jakość danych i redukcję szumów w porównaniu do czujników z klasyczną ceramiczną konstrukcją

Czujniki te świetnie nadają się do zastosowań takich jak: testy wibracyjne silników samolotowych, turbin gazowych, turbin przemysłowych, układów napędowych czy układów wydechowych i innych układów samochodowych.

Agenda:

  • Wybór elementu sensorycznego
  • Produkty z UHT-12
  • Kryteria projektowania i wyniki testów
  • Aplikacje związane z napędem
  • LTC – czujniki do niskich temperatur
  • Pytania i odpowiedzi

Rodzina akcelerometrów zawierających kryształ UHT-12™: