Seminaria i webinaria, Wydarzenia

Bezpłatny webinar: HIKMICRO seria M – mobilna termowizja do codziennej diagnostyki

webinary HIK Seria M www - Bezpłatny webinar: HIKMICRO seria M - mobilna termowizja do codziennej diagnostyki
Data
Czwartek, 11 czerwca 2026
Czas
10:00 Europe/Warsaw

Kamery termowizyjne HIKMICRO serii M to nowoczesne rozwiązania zaprojektowane z myślą o szybkich i precyzyjnych pomiarach w terenie.

Łączą kompaktową konstrukcję z zaawansowaną funkcjonalnością, umożliwiając efektywną analizę termiczną zarówno w zastosowaniach przemysłowych i inspekcyjnych, jak i w inspekcjach budowlanych oraz szeroko rozumianym budownictwie (np. ocena izolacji, wykrywanie mostków termicznych czy nieszczelności).

Zapisz się na bezpłatny webinar prowadzony przez eksperta EC TEST Systems i dowiedz się, jak w praktyce wykorzystać kamery termowizyjne serii M – od wykonania pomiaru, przez analizę, aż po raportowanie wyników.

Seria M M30 - Bezpłatny webinar: HIKMICRO seria M - mobilna termowizja do codziennej diagnostyki
Seria M M30 - Bezpłatny webinar: HIKMICRO seria M - mobilna termowizja do codziennej diagnostyki

kamery termograficzne Hikmicro Seria M

zobacz >>

🎯  Czego się dowiesz?

  • jakie modele kamer termowizyjnych HIKMICRO serii M są dostępne i czym się różnią
  • jak interpretować obrazy termograficzne na podstawie rzeczywistych pomiarów
  • jak wypadają poszczególne modele w bezpośrednim porównaniu termogramów
  • jak efektywnie wykorzystać oprogramowanie raportowe oraz aplikację HIKMICRO Viewer w pracy z danymi

⭐  Dlaczego warto wziąć udział?

  • zobaczysz realne zastosowania kamer w diagnostyce i budownictwie
  • poznasz różnice pomiędzy modelami oraz ich możliwości w praktyce
  • dowiesz się, jak usprawnić analizę i dokumentację pomiarów

Webinar skierowany jest do osób zajmujących się diagnostyką techniczną, utrzymaniem ruchu, inspekcjami przemysłowymi, a także do specjalistów z branży budowlanej wykorzystujących termowizję w codziennej pracy.

  • Wprowadzenie
  • Przegląd urządzeń HIKMICRO
  • Prezentacja modeli HIKMICRO z serii M
  • Współpraca z dedykowanym oprogramowaniem do raportowania wyników pomiarów oraz aplikacją mobilną HIKMICRO Viewer
  • Zapowiedź kolejnego webinarium

  • Maciej Sikora  [EC TEST Systems]

    Zapisz się

    Link do spotkania zostanie wysłany najpóźniej 2 dni przed wydarzeniem
    Bezpłatny udział
    w webinarium
    Spotkania online
    w języku polskim
    Bezpłatne materiały
    dla uczestników

    Powiązane tematy