fbpx
logo ECTS 15 lat 2 - O NAS
Siemens SW Solution Partner Smart Expert Emblem Horizontal for dark color background - O NAS
przysz o cyfryzacji - O NAS

EC TEST Systems

CERTYFIKOWANY PARTNER firmy Siemens Digital Industries Software

EC TEST Systems Sp. z o. o. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań pomiarowych, diagnostycznych i symulacyjnych z zakresu drgań, termowizji, szybkich kamer, akustyki. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem światowych liderów tych branż.

O NAS

EC TEST Systems to zespół inżynierów, którzy są ekspertami w dziedzinie pomiarów oraz obliczeń. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów inżynierskich klientów i wspieranie ich w zakresie wyboru optymalnych innowacji produktowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z produktami LMS. Jako certyfikowany partner Siemens Digital Industries Software dostarczamy sprzęt, oprogramowanie oraz świadczymy usługi. Oferujemy również wsparcie posprzedażowe.

Nasz zespół specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań środowiska symulacyjno-pomiarowego Simcenter, czyli kompleksowego podejścia, w którym inżynierowie zajmujący się zarówno obliczeniami jaki i pomiarami mogą ściśle współpracować ze sobą. Wykorzystując w praktyce całościowe podejście do problemów inżynierskich, łącząc projektowanie, walidacje i testowane optymalizujemy proces powstawania nowego produktu.

BRANŻE

Dostarczane przez nas rozwiązania przyczyniają się do uruchomienia zaawansowanych stanowisk badawczo-rozwojowych. Wspieramy dostawców i producentów od małych, lokalnych firm po międzynarodowe korporacje, a z naszych rozwiązań technologicznych korzysta m.in. przemysł motoryzacyjny, lotniczy, morski, energetyczny, zbrojeniowy i maszynowy.

Jesteś zainteresowany?
Zapisz się na newsletter!!

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

  Zapisz się na newsletter!

  simcenter 3d strona - O NAS

  Oprogramowanie Simcenter

  Dostarczamy oprogramowanie do symulacji inżynierskich wspomagające pracę działów badawczo-rozwojowych

  simcenter scadas new 300x300 - O NAS

  Rozwiązania testowe Simcenter

  Dobieramy rozwiązania pomiarowe pozwalające na analizę konstrukcji, trwałości, hałasu i wibracji

  logo ECTS 15 lat 2 - O NAS
  • Automatyka
  • Technologie budynkowe
  • Technika napędowa
  • Energetyka
  • Medycyna
  • Transport

   

   

  close
  Zacznij pisać by wyszukać produkty
  Scroll To Top