fbpx

SIMCENTER  BLOG

Siemens SW Solution Partner Smart Expert Emblem Horizontal for dark color background 300x146 - Simcenter blog

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu, systemów oraz aplikacji z zakresu drgań i akustyki, termowizji, kamer szybkich i oprogramowania symulacyjnego.

Zaopatrujemy naszych Klientów w światłowodowe czujniki drgań i siły, kamery termowizyjne, skanery 3D oraz w szereg innych zaawansowanych technologii do pomiaru i diagnostyki. Reprezentujemy w Polsce firmy będące światowymi liderami w tej branży.

3d tcm27 26225 - Simcenter blog

OPROGRAMOWANIE

Simcenter%20Physical%20Testing tcm27 26226 - Simcenter blog

SPRZĘT POMIAROWY

Simcenter Battery Design Studio 640x360 tcm27 59027 - Simcenter blog

USŁUGI

Jesteś zainteresowany? Zapisz się
na newsletter!

  simcenter schemat - Simcenter blog
  Środowisko Simcenter

  “Zorientowanie na cel” tymi słowami można scharakteryzować rozwiązanie SIMCENTER, które wprowadza  ulepszenia procesowe starając się to wszystko spinać ze sobą, tak żeby całe środowisko działało wspólnie.

  Środowisko Simcenter w unikalny sposób łączy symulację systemu (Simcenter Amesim), symulację 3D (Simcenter 3D) i test (Simcenter Testlab, Simcenter Scadas), aby pomóc przewidzieć wydajność we wszystkich krytycznych momentach, przez cały cykl życia produktu. Łącząc symulacje oparte na fizyce z wnioskami uzyskanymi z analizy danych, Simcenter pomaga zoptymalizować projekt i dostarczać rozwiązania szybciej i pewniej.

  Zastosowanie kompletnego środowiska Simcenter, do symulacji i testu, pomaga szybciej i sprawniej wprowadzać innowacje, jednocześnie niwelując ryzyko. Przyspiesza przewidywania wydajności oraz umożliwia modyfikacje projektu. Simcenter zawiera produktywną i łatwą w użyciu multidyscyplinarną platformę eksploracji, która łatwo integruje się z istniejącymi narzędziami do projektowania i symulacji w pełni wykorzystując dostępną infrastrukturę obliczeniową o wysokiej wydajności.

  Przewiduj wydajność systemu wielodomenowego za pomocą symulacji na etapie koncepcji. Simcenter Amesim zawiera zestaw predefiniowanych komponentów i bibliotek fizycznych, dzięki czemu można skutecznie budować realistyczne modele. Simcenter Amesim wspiera interfejs FMI, może też być połączony z wiodącymi systemami typu CAD/CAE i pakietami oprogramowania sterującego.

  WEBINAR NA ŻĄDANIE
  zaproszenie webinar Simcenter korelacja new 298x300 - Simcenter blog

  Dynamika strukturalna: korelacja symulacji i pomiarów w Simcenter 3D

  Poznaj optymalną drogę, prowadzącą do uzyskania najlepszych rezultatów, jaką jest kombinacja symulacji i testów na rzeczywistych obiektach.
  REFERENCJE OD KLIENTÓW
  volvo construction 40851 heroimage 1280x720 tcm27 32160 - Simcenter blog
  Volvo Construction Equipment (VCE)
  korzysta z narzędzi dostępnych w środowisku Simcenter w celu rozwiązania problemów NVH
  logo ECTS 15 lat 2 300x63 - Simcenter blog
  KONTAKT
  EC TEST Systems Sp. z o.o.
  ul. Ciepłownicza 28
  31-574 Kraków

  tel.: +48 12 627 77 77
  fax: +48 12 627 77 70
  e-mail: biuro@ects.pl

  System zarządzania jakością
  Certyfikat numer: PL008296/1/P

  close
  Zacznij pisać by wyszukać produkty
  Sidebar Scroll To Top