fbpx
csm Banner Warranty 4yr Website 1200x675 E bea2fe57da.jpg - 4 lata gwarancji od Polytec w 2021 roku!
Firma Polytec wspiera swoich klientów, wprowadzając wydłużony czas gwarancji. W 2021 roku wszystkie nowo zakupione wibrometry i systemy metrologii powierzchni TopMap zostaną dostarczone z 4-letnią gwarancją! Okres gwarancji rozpoczyna się w dniu dostawy, a gwarancja obejmuje wszelkie naprawy wad, które wystąpią w tym okresie.

Wibrometry to laserowo-optyczne systemy pomiaru drgań do bezkontaktowego badania drgań, akustyki i dynamiki. Są precyzyjnymi narzędziami dla aplikacji badawczych, rozwojowych oraz do kontroli jakości.

TopMap to rodzina produktów do optycznej metrologii powierzchni 3D, które odgrywają kluczową rolę w kontroli jakości, zarówno w laboratorium metrologicznym, jak i w środowisku produkcyjnym. Bezkontaktowe interferometry światła białego charakteryzują jakość powierzchni na podstawie parametrów kształtu, chropowatości, tekstury i nie tylko. W ten sposób pomagają zachować dokładność wymiarową, służą jako informacja zwrotna dla procesu produkcyjnego i umożliwiają dobre / złe decyzje.

logo polytec kopia 300x106 - 4 lata gwarancji od Polytec w 2021 roku!
wibrometry laserowe do bezstykowego pomiaru drgań i przemieszczeń

Wibrometry pełno-polowe (3)

Wibrometry laserowe jednopunktowe (5)

Wibrometry do zastosowań specjalnych (3)

Wibrometry do pomiarów mikrostruktur (2)

close
Zacznij pisać by wyszukać produkty
Sidebar Scroll To Top