Aktualności

USB BALANCER FIRMY SEQUOIA W OFERCIE FIRMY EC TEST SYSTEMS

USB Balancer m

Dzięki firmie SEQUOIA, a dokładniej jej nowemu produktowi o nazwie USB Balancer statyczne wyważanie maszyn wirujących staje się łatwą i tanią operacją.

Trójosiowa analiza drgań sprawia, że nawet niedoświadczony użytkownik może wyważyć maszynę. Odpowiednie kroki, zaraz po wykryciu niewyważenia sugerowane są w sposób automatyczny. Po zakończeniu procedury wyważania generowany jest raport, który informuje, czy zakończyła się ona sukcesem.

Dzięki kompaktowym wymiarom oraz wysokiej odporności na ostre warunki środowiskowe USB Balancer może być stosowany nawet w najcięższych warunkach przemysłowych. Najbardziej docenianą przez użytkowników i wyróżniającą go cechą jest możliwość szybkiego wyważenia maszyny bezpośrednio na linii produkcyjnej bez konieczności stosowania drogich i skomplikowanych urządzeń.

Prawidłowa kalibracja czujnika jest zawsze zagwarantowana z uwagi na fakt akwizycji sygnałów drganiowych przez czujnik pojemnościowy bazujący na technologii MEMS.

Pozwala to urządzeniu na konsekwentne „samosprawdzalnie”, co z kolei sprawia, że unikamy standardowej, okresowej procedury testującej.

USB Balancer został zaprojektowany tak, aby połączyć przyjazny interfejs użytkownika, łatwość obsługi i wysoką precyzję działania. Zawarte oprogramowanie sugeruje wszystkie kroki na drodze od stanu początkowego do wyważonej maszyny. Po zakończeniu procedury wyważania generowany jest raport, zawierający porównanie osiągniętych wyników ze stanem początkowym.

Aby zapoznać się z broszurą specyfikacyjną USB Balancer kliknij tutaj.