Aktualności

X TARGI PRZEMYSŁOWEJ TECHNIKI POMIAROWEJ CONTROL-TECH

logo CONTROL TECH

Firma EC Test Systems z największą przyjemnością pragnie zaprosić na spotkanie ze swoimi przedstawicielami podczas kolejnej imprezy targowej w Kielcach.

X Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-TECH w Targach Kielce co roku prezentują najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparaturę badawczą i najnowsze wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. Swoje stoiska na tych targach mają liderzy rynku – największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. CONTROL-TECH odwiedza coraz więcej kontrahentów chcących nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawicieli szeroko pojętej nauki, zainteresowanych nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy.

Firma EC Test Systems podczas targów również zaprezentuje urządzenia związane z kontrolą jakości i pomiarami. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z naszą ofertą z zakresu kamer termowizyjnych oraz rozwiązań do automatyzacji i monitorowania w podczerwieni. Na naszym stoisku zaprezentowane zostaną m.in. kamery szybkie – urządzenia do pomiarów procesów szybkozmiennych takie jak eksplozje, deformacje uderzeniowe czy ruchy obiektów z bardzo dużą prędkością. W swojej ofercie posiadamy duży wybór czujników drgań, ciśnienia, siły, przemieszczenia czy odkształceń, które również zaprezentujemy podczas X Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej.

Kieleckie targi CONTROL-TECH to doskonałe połączenie świata nauki i biznesu, zapraszamy więc do odwiedzenia naszego stoiska nr D-38.