Aktualności

EC TEST SYSTEMS NA TARGACH WIRTOTECHNOLOGIA

wirtotechnologia

Firma EC Test Systems z przyjemnością zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, które odbywać się będą w dniach 18-20 listopada w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi WIRTOTECHNOLOGIA – poświęcone technikom CAx – to doskonałe miejsce na przegląd technologii związanych z cyfrowym rozwojem produktu z tzw. szeroko rozumianymi technologiami wirtualnymi. Parametryczne modele 3D części i całych zespołów to bardzo przydatna podstawa do “wirtualnego testowania” nowo projektowanych wytworów myśli ludzkiej, w każdej fazie ich rozwoju.

WIRTOTECHNOLOGIA to specjalistyczna wystawa wirtualizacji procesów technologicznych – zarówno od strony praktycznej, jak i naukowej. Swoją szeroką ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy urządzeń: Rapid Prototyping, drukarek 3D, skanerów laserowych, urządzeń do projekcji 3D, firmy produkujące i dystrybuujące oprogramowania do symulacji procesów technologicznych: programy z grupy CAD, CAM, programy wspomagające procesy wytwórcze, oprogramowanie CNC, programy do wizualizacji, prototypowania, systemy ERP, MRP, PLM i inne narzędzia do planowania produkcji i zasobów oraz biura projektowe.

Na naszym stoisku będą Państwo mieli okazję zapoznać się przede wszystkim z oprogramowaniem LMS Imagine.Lab AMESim oraz LMS Virtual.Lab.

LMS Imagine.Lab AMESim to kompletny system do symulacji wielodziedzinowych systemów mechatronicznych. Platforma Imagine.Lab AMESim pozwala na rozwiązywanie wielu problemów inżynierskich już we wczesnej fazie projektowania. Posiada ponad 3500 gotowych komponentów zebranych w 35 tematycznych bibliotekach takich jak: Mechanika, Hydraulika, Pneumatyka, Sygnały Sterujące, Elektronika i wiele innych.

LMS Virtual.Lab to platforma, która pozwala na skrócenie procesu projektowania o tygodnie, a nawet miesiące. Umożliwia dokładne prześledzenie wszystkich krytycznych kroków procesu projektowania. Oferuje unikatowe, hybrydowe podejście do symulacji. Łączy w sobie możliwość obliczeń dynamicznych, akustycznych oraz analizy drgań i wytrzymałości zmęczeniowej w jednym środowisku z przyjaznym interfejsem użytkownika opartym o CATIA V5.