Aktualności

XVIII MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO MSPO

plakat

Firma EC Test Systems z największą przyjemnością pragnie zaprosić Państwa na spotkanie ze swoimi przedstawicielami, oraz zapoznania się z naszą ofertą podczas XVII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach od 6 do 9 września 2010 roku na terenie ośrodka wystawienniczego Targi Kielce. Zapraszamy serdecznie do spotkania z nami i odwiedzenia naszego stoiska nr D52.

Kieleckie targi obronne to nie tylko najważniejsza impreza tej branży w Europie Centralnej, ale trzecia pod względem wielkości na Starym Kontynencie. Co roku na MSPO prezentowane są najnowsze osiągnięcia w przemyśle obronnym, rozwiązania oraz systemy logistyczne i ochrony służące bezpieczeństwu, jak również ratownictwu. Do Targów Kielce przyjeżdża co roku około 300 wystawców z ponad 20 krajów. W tym roku wystawa odbędzie się już po raz osiemnasty.

Jak co roku firma EC Test Systems Sp. z o.o. zaprezentuje urządzenia pomiarowe szeroko stosowane w przemyśle militarnym jak również w aplikacjach typowo cywilnych. Odwiedzający nasze stoisko będą mieli okazję zapoznać się z ultraszybkimi kamerami badawczymi posiadającymi ogromne możliwości w zakresie pomiarów przemieszczeń, prędkości i przyspieszeń podczas wystrzałów czy eksplozji. Zaprezentowane zostanie również oprogramowanie pozwalające na analizę ruchu w sekwencjach rejestrowanych z dużą prędkością. W ofercie posiadamy również duży wybór kamer termowizyjnych umożliwiających m.in. lokalizację źródeł ognia, wykrywanie źródeł ciepła czy detekcję gazów. Podczas targów poruszona zostanie także tematyka dopplerowskich wibrometrów laserowych, najpotężniejszych urządzeń służących do bezstykowych pomiarów drgań i przemieszczeń. Ponadto zaprezentujemy bogaty zestaw czujników drgań, ciśnienia i siły również tych dedykowanych pomiarom udarów i ciśnienia fali uderzeniowej. Dodatkowo przedstawimy Państwu kilka aplikacji nieco wykraczających poza tematykę stricte wojskową, takich jak systemy do testów wibracyjnychsystemy pomiarowe w zakresie szeroko rozumianej akustyki, analizatory diagnostyczne czy światłowodowe systemy do pomiarów odkształceń, temperatury i ciśnienia.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem i zachęci do odwiedzenia naszego stoiska.