Aktualności

XII TARGI PRZEMYSŁOWEJ TECHNIKI POMIAROWEJ CONTROL-TECH

logo CONTROL TECH

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa o odwiedzenia naszego stoiska oraz spotkania się z naszymi przedstawicielami podczas XII Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL_TECH, które odbędą się w dniach 28-30 września w Kielcach.

Targi mają na celu prezentację najnowszej techniki oraz metod pomiarowych. Organizowane są one corocznie z myślą o przedstawicielach różnych branż, w których nowatorskie techniki i metody pomiarowe są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu przemysłu.

Wśród wystawców znajdują się największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. Na poszczególnych stoiskach wystawcy prezentują twardościomierze, mikroskopy inspekcyjne i pomiarowe, urządzenia do pomiaru chropowatości, wagi przemysłowe, narzędzia, wiskozymetry laboratoryjne i przemysłowe oraz wiele innych urządzeń związanych z kontrolą jakości i pomiarami.

W tym roku na stoisku EC Test Systems będzie można spotkać się z naszymi inżynierami jak i zapoznać z najnowszymi urządzeniami pomiarowymi. Podczas tragów możliwe będzie zapoznanie się z możliwościami kamer termowizyjnych w szczególności do monitorowania procesów produkcyjnych oraz w konkretnych zastosowaniach: np. do pomiarów płynnych stopów metali czy w budownictwie. Prezentowane będą również piezoelektryczne czujniki drgań, ciśnienia i siły, przyrząd do pomiaru hałasu i drgań oraz wiele innych.

Nasi przedstawiciele z przyjemnością będą służyli w doborze aparatury pomiarowej dla potrzeb aplikacji badawczo-rozwojowych realizowanych przez klienta.