Aktualności

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM PT. SZYBKIE KAMERY ORAZ ANALIZA RUCHU NA PODSTAWIE INFORMACJI WIZYJNEJ.

zaproszenie szybkie kamery 6 str1 - ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM PT. SZYBKIE KAMERY ORAZ ANALIZA RUCHU NA PODSTAWIE INFORMACJI WIZYJNEJ.

Szybka fotografia to narzędzie inżynierskie równie przydatne co oscyloskop czy komputer. To technika fotografii umożliwiająca wizualizację i analizę ruchu. W szczególności ruchu, którego ludzkie oko nie jest w stanie zauważyć, czy też w ogóle zdać sobie sprawy z jego istnienia.


Kamery szybkie uzupełnione o specjalistyczne oprogramowanie stanowią potężne urządzenia pomiarowe, umożliwiające bezstykowe pomiary przemieszczeń, prędkości i przyspieszeń, zarówno liniowych jak i kątowych.
Kolejne z serii seminariów organizowanych przez firmę EC Test Systems wspólnie z jej partnerami, firmami Vision Research, Inc. oraz Image Systems AB jest skierowane zarówno do osób, które dotychczas nie miały styczności z szybkimi kamerami jak i do tych, które są już doświadczonymi użytkownikami. Oprócz teoretycznego omówienia aspektów związanych z szybką fotografią pragniemy także zaprezentować nowe produkty w zakresie kamer oraz nowości, ulepszenia i zmiany w oprogramowaniu TEMA.
Mamy nadzieję, że znajdą Państwo czas i zaszczycą nas swoją obecnością 19 października w Warszawie.
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.”

Aby zapoznać się z programem seminarium w formacie pdf kliknij tutaj.