Aktualności

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM „SKANERY 3D – NARZĘDZIA DO PROJEKTOWANIA, POMIARÓW I KONTROLI JAKOŚCI” – KRAKÓW 15.03.2012.

zaproszenie skanery D www

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na kolejne seminarium organizowane przez naszą firmę: „Skanery 3D – narzędzia do projektowania, pomiarów i kontroli jakości”, które odbędzie się w Krakowie, w hotelu Swing dnia 15 marca b.r. Seminarium to organizowane jest wraz z naszym partnerem, producentem wysokiej klasy skanerów 3D – firmą Steinbichler Optotechnik.

Bezdotykowy pomiar z wykorzystaniem skanerów 3D jest w wielu przypadkach najlepszym, a czasem jedynym rozwiązaniem do wiernego odwzorowania obiektu rzeczywistego jako modelu komputerowego, lub wykonania dokładnych pomiarów geometrycznych. Skanery 3D posiadają bardzo duże zastosowanie w przemyśle, w pracach projektowych jak i w pracach badawczych.

Podczas seminarium, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w skanerach 3D, zasadą ich działania, zastosowaniem oraz obsługą tych urządzeń. Główną częścią seminarium będzie pokaz skanowania modelu wykonany za pomocą trzech różnych skanerów.

Seminarium odbędzie się 15 marca br. w godzinach 9:30 – 16:30 w Hotelu Swing na ul. Dobrego Pasterza 124 w Krakowie. Dokładny plan seminarium znajdą Państwo w zaproszeniu poniżej.

Koszt udziału w seminarium to 100zł, dla uczestników spotkania przewidziany jest również obiad w restauracji hotelowej.

Seminarium będzie prowadzone w języku polskim i angielskim. Ilość miejsc ograniczona, prosimy o rejestrację mailowo (biuro@ects.pl) lub faksem na nr 12 627 77 70.

Serdecznie zapraszamy.

Aby zapoznać się z programem seminarium w formacie pdf kliknij tutaj.