Aktualności

PAKIET EDUKACYJNY FLIR – KAMERA FLIR I7 WRAZ Z BROSZURAMI I FILMAMI EDUKACYJNYMI ZA JEDYNE 595 € NETTO.

ulotka edukacyjna str

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa o najnowszej ofercie naszego wieloletniego partnera, firmy FLIR System – Pakiecie Edukacyjnym FLIR.

W celu zapewnienia jak największej liczbie szkół oraz ośrodków szkoleniowych wykorzystanie kamer termowizyjnych w programach kształcenia, FLIR Systems uruchamia Pakiet Edukacyjny.

Pakiet Edukacyjny FLIR przeznaczony jest dla szkół, uczelni wyższych oraz ośrodków szkoleniowych. Umożliwia on studentom/uczniom zapoznanie się z najnowszymi technologiami oraz przybliżenie wiedzy z zakresu termografii.

Pakiet dostępny jest za jedyne 595 €.

W jego skład wchodzą:

  • Kamera termowizyjna FLIR i7, której normalna cena wynosi 1 995 €.
  • Broszury edukacyjne dotyczące zastosowania termowizji w przemyśle, budownictwie oraz dziedzinach naukowo-badawczych.
  • DVD wraz z filmami edukacyjnymi które można wykorzystywać podczas kursu.

Kamera FLIR i7, jest najmniejszą i najlżejszą kamerą termowizyjną dostępną na rynku. Korzystanie z kamery jest bardzo intuicyjne, wystarczy obrać punkt i poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku natychmiast otrzymywany jest wysokiej jakości obraz termiczny wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi. FLIR i7 tworzy obrazy o doskonałej jakości 140 x 140 pikseli. Mimo, iż kamera ta jest bardzo lekka, cechuje się niezwykłą wytrzymałością. Otrzymane obrazy mogą być zapisywane na karcie SD. Kamera ta jest szeroko stosowana do kontroli przemysłowych i budowlanych. Oprogramowanie do tworzenia raportów oraz analizy termogramów wliczone jest w cenę.

Promocja ważna do 31 grudnia 2012r.

Dowiedz się więcej na temat kamery z ulotki promocyjnej.

—————-

Firma FLIR System jest światowym liderem w projektowaniu, wytwarzaniu oraz sprzedaży kamer termowizyjnych. FLIR posiada ponad 50-letnie doświadczenie, a tysiące kamer wyprodukowanych przez tę firmę wykorzystywanych jest na całym świecie w celach przemysłowych, inspekcjach budowlanych, badaniach, nadzorze morskim, motoryzacyjnych i innych.