Aktualności

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM PT. “ROZWIĄZANIA PCB PIEZOTRONICS DLA PRZEMYSŁU LOTNICZEGO I OBRONNEGO”

zaproszenie seminarium pcb midi

Szanowni Państwo,

firma EC Test Systems, wraz z przedstawicielem partnerskiej firmy PCB Piezotronics Inc. zaprasza Państwa do wzięcia udziału w seminarium na temat rozwiązań inżynierskich dla przemysłu lotniczego i obronnego.
Spotkanie odbędzie się 22 maja w Krakowie w Hotelu Swing przy ul. Dobrego Pasterza a dzień późnej, tj. 23 maja, seminarium zostanie powtórzone w Warszawie w Hotelu Gromada przy ul. 17 Stycznia.

Podczas seminarium zostaną omówione następujące sposoby testów konstrukcji lotniczych: analiza modalna (GVT), testy operacyjne podczas lotu, testy komponentów lotniczych (Enviromental Testing), testy wibracyjne z limitowaniem siły (FLVT), oraz testy typu: Drop, Impact, Shock. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną produkty przeznaczone do powyższych badań, zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę PCB Piezotronics Inc. światowego lidera w dziedzinie projektowania i produkcji przetworników drgań, pioniera technologii ICP®.

Seminarium będzie prowadzone przez przedstawiciela PCB Piezotronics Inc., dr inż. Carmine Salzano, który posiada wieloletnie doświadczenie w doborze czujników oraz testach przemysłu lotniczego i obronnego. Uczestnicy seminarium będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z metodami przeprowadzania testów ale także skonsultować się z przedstawicielem firmy PCB Piezotronics w zakresie doboru odpowiednich sensorów do swoich aplikacji.

Tematyka seminarium:
• Badania strukturalne: Analiza modalna, GVT
• Testy podczas lotu
• Testy wibracyjne
• Health and Usage Monitoring Systems (HUMS)
• Drop
• Impact
• Shock
• Testy akustyczne: Mikrofony pomiarowe

Seminarium jest całkowicie bezpłatne, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo: biuro@ects.pl lub faxem na nr: 12 627 77 70 poprzez wypełnienie załączonej karty zgłoszenia z wyraźnym zaznaczeniem, w którym z miast będą Państwo uczestniczyć w seminarium.

Seminarium prowadzone będzie w języku polskim i angielskim.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Aby zapoznać się z programem seminarium w formacie pdf, kliknij tutaj.

Karta zgłoszenia na seminarium