Aktualności

NOWY PARTER EC TEST SYSTEMS – PRODUCENT NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW WIBRACYJNYCH DONGLING TECH

Dongling

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zaawansowanymi testami wibracyjnymi, firma EC Test Systems nawiązała współpracę z chińskim producentem wzbudników elektrodynamicznych – firmą DongLing Tech.

Firma DongLing jest największym na świecie producentem wzbudników elektrodynamicznych. Posiada 20letnie doświadczenie w zakresie testów wibracyjnych, zatrudnia ponad 300 pracowników, z czego aż 1/3 stanowi dział badań i rozwoju. Od roku 2003 wyeksportowała ponad 1100 systemów testujących w tym ponad 100 wyposażonych we wzbudnik o sile powyżej 50 kN.

W swojej ofercie posiada wzbudniki elektrodynamiczne chłodzone wodą jak i powietrzem, stoły ślizgowe, systemy synchronicznego wzbudzania (wyposażone w dwa lub cztery jednocześnie pracujące wzbudniki), trójosiowe systemy elektrodynamicznego wzbudzania, systemy o sześciu stopniach swobody, a także akcesoria. Do największych osiągnięć technologicznych firmy DongLing należy m.in. wyprodukowanie pierwszego na świecie wzbudnika 500 kN z największym stołem ślizgowym oraz pierwszego na świecie systemu 6 DOF wyposażonego w 8 wzbudników, mogącego realizować jednocześnie testy w ruchu postępowym i obrotowym wzdłuż osi X, Y i Z.

Wszystkie systemy wibracyjne produkowane przez DongLing są zgodne z europejskim standardem CE, odznaczają się dużą bezawaryjnością i konkurencyjną ceną w porównaniu do producentów europejskich. Ponadto, jako jedyna firma na świecie, DongLing oferuje na rynku europejskim 36 miesięczną gwarancję na wszystkie produkty.

Wprowadzając do oferty EC Test Systems najbardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu testów wibracyjnych dostępnych na rynku mamy nadzieję spełniać rosnące wymagania zakładów przemysłowych ,ośrodków badawczych, uczelni czy laboratoriów.