Aktualności

NAJNOWSZA WERSJA OPROGRAMOWANIA FLEXPRO 9.1.7

flexpro

Firma EC Test Systems ma przyjemność poinformować, że ukazała się najnowsza wersja oprogramowania FlexPro niemieckiej firmy Weisang. Jest ona w pełni kompatybilna z systemem operacyjnym Windows 8.1.

FlexPro jest zaawansowanym narzędziem do analizy off-line i prezentacji danych pomiarowych zebranych poprzez różnego rodzaju oprogramowania współpracujące ze sprzętem pomiarowym w trybie on-line. Oprogramowanie jest używane powszechnie przez tysiące ekspertów ze świata przemysłu i nauki.

FlexPro ma możliwość importu danych z prawie każdego źródła w oryginalnej strukturze (obsługuje ponad 100 formatów plików), dzięki czemu wyeliminowane jest ryzyko utraty jakiejkolwiek informacji, która mogłaby mieć wpływ na końcowe wyniki. Pozwala to na traktowanie FlexPro jako głównej aplikacji wymiany i analizy danych pomiarowych.

Zastosowanie nowoczesnego interfejsu użytkownika oraz ogromna ilość zaimplementowanych algorytmów obróbki sygnału pozwalają na wykonywanie analiz oraz raportów w prosty sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmikiem prezentującym możliwości najnowszej wersji oprogramowania FlexPro.

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani możliwościami FlexPro, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem biuro@ects.pl. Bardzo chętnie udostępnimy dla Państwa 30-dniową wersję demo.