Aktualności

FLIR UŁATWIA UŻYTKOWANIE KAMER TERMOWIZYJNYCH WPROWADZAJĄC NOWE KAMERY SERII FLIR T400 I T600.

DM Application

Lider obrazowania termicznego FLIR SYSTEMS ogłasza wprowadzenie nowych, ulepszonych kamer termowizyjnych serii FLIR T400 i T600. Kamery FLIR serii T są elastyczne, ergonomiczne i mają rozbudowane opcje komunikacji.
Nowe kamery FLIR T400 i T600 to ogromny skok naprzód w zakresie obsługi sprzętu termowizyjnego , dzięki wprowadzeniu nowego interfejsu użytkownika oraz szeregu właściwości, które ułatwiają pracę z kamerą. Przenośne kamery FLIR serii T zostały wyposażone we wszystkie profesjonalne funkcje, które są niezbędne przy pomiarach z dużej odległości lub pomiarach wysokich temperatur, gdzie konieczna jest duża rozdzielczość i czułość termiczna detektora.

ULEPSZONY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

FLIR zaprojektował ulepszony interfejs użytkownika w serii kamer T400 i T600, z przejrzystymi ikonkami oraz nowoczesnym wyglądem i intuicyjną obsługa jak w smartfonie. Nowy interfejs jest rozbudowany i efektywny, przez co umożliwia użytkownikowi intuicyjne poruszanie się w menu. Ponadto przeznaczono znacznie większy obszar ekranu na termogramy, podczas gdy menu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu użytkownik uzyskuje lepszy widok obrazów termicznych , a to z kolei ułatwia ich analizę.

Nowe kamery serii FLIR T400 i T600 maja funkcję auto-orientacji, która po obróceniu kamery do odpowiedniego ujęcia automatycznie obraca prezentowany obraz na wyświetlaczu. Dzięki tej funkcji użytkownicy uzyskują lepsze odwzorowanie pionowych obiektów. Seria T zaopatrzona została także w dotykowy ekran typu pojemnościowego, który umożliwia użytkownikowi szybszy i prostszy dostęp do narzędzi kamery łącznie z funkcjami notowania i rysowania.

UDOSKONALONE FUNKCJE SERII T

Wiele udoskonalonych funkcji sprawia, że kamery FLIR serii T są najlepszym wyborem dla osób profesjonalnie zajmujących się termografią. Technologia MSX – Multispektralne Obrazowanie – opatentowana przez FLIR nakłada na obraz termiczny krawędzie obiektów z zakresu światła widzialnego, co ułatwia interpretację termogramów. Ponadto dzięki łączności bezprzewodowej można przesyłać obrazy termiczne i zdjęcia do smartfona lub tableta, gdzie możliwe jest prostsze i szybsze sporządzenie raportu z wykonanych pomiarów. Seria T600 wyposażona jest w technologię FLIR MeterLink, która umożliwia transfer przez interfejs Bluetooth danych zgromadzonych przez cyfrowy multimetr FLIR DM93, multimetry cęgowe FLIR CM83 i CM78 lub higrometr FLIR MR77 do kamery termowizyjnej.