Aktualności

NOWY PAKIET EDUKACYJNY FLIR 2015

ulotka edukacyjna  nowa cena

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa o najnowszej ofercie naszego wieloletniego partnera, firmy FLIR System – Pakiecie Edukacyjnym FLIR.
Firma FLIR System jest światowym liderem w projektowaniu, wytwarzaniu oraz sprzedaży kamer termowizyjnych. FLIR posiada ponad 50-letnie doświadczenie,
a tysiące kamer wyprodukowanych przez tę firmę wykorzystywanych jest na całym świecie, w celach przemysłowych, inspekcjach budowlanych, badaniach, nadzorze morskim, motoryzacyjnych i innych.

Termografia

Termografia wykorzystuje kamery z wbudowanymi, specjalnymi czujnikami, które „widzą” energię cieplną emitowaną przez obiekt. Cieplna lub inaczej zwana energia podczerwona, jest światłem, które nie jest widoczne dla ludzkiego oka, ponieważ długość jego fali jest zbyt długa, aby została wykryta. Jest to część widma elektromagnetycznego, które odczuwamy jako ciepło. Termografia pozwala nam zobaczyć to, czego nasze oczy nie mogą. Kamery termowizyjne tworzą obraz niewidzialnej podczerwieni lub promieniującego ciepła. Na podstawie różnic temperatur pomiędzy obiektami, termografia tworzy wyraźny obraz. Jest to doskonałe narzędzie do utrzymania ruchu, inspekcji budowlanych, badań oraz automatyki. Dzięki termografia, obrazy możemy oglądać w niemal każdych warunkach, takich jak noc, mgła czy dym. Wykorzystywana jest także do ochrony i nadzoru morskiego, motoryzacji, straży pożarnej i wielu innych.

 

Pakiet edukacyjny

Pakiet Edukacyjny FLIR przeznaczony jest dla szkół oraz uczelni wyższych. Umożliwia on studentom/uczniom zapoznanie się z najnowszymi technologiami oraz przybliżenie wiedzy z zakresu termografii.

W ramach Pakietu Edukacyjnego dostępne są następujące kamery termowizyjne:

FLIR E6 w cenie 1397 € netto.
FLIR E60 w cenie 4250 € netto.

W jego skład wchodzą:

Kamera termowizyjna FLIR E6 lub E60.
Broszury edukacyjne dotyczące zastosowania termowizji w przemyśle, budownictwie oraz dziedzinach naukowo-badawczych.

Promocja ważna do 31 grudnia 2015 r.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.