Aktualności

NOWOŚCI AST 2015

P GM Image for product category section - NOWOŚCI AST 2015

Przenośny pirometr do pomiarów przetapianego szkła P-GM.

P-GM to przenośny, zasilany bateryjnie pirometr zaprojektowany do pomiarów w hutach szkła. Pozwala na ciągły odczyt temperatury, po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

MULTIDROPT SERIES IMAGE - NOWOŚCI AST 2015

Wielokanałowy T-series

Wielokanałowy T-series, został zaprojektowany jako przystępne cenowo rozwiązanie do bezkontaktowego monitorowania temperatury, idealnego do zamontowania w wielu punktach w fabryce. Produkt łączy wysoką dokładność i wytrzymałość serii głowic pomiarowych z serii T z innowacyjnym wielokanałowym interfejsem modułu kontrolnego.

AST A250 AST A50  - NOWOŚCI AST 2015

AST A250+/ 450+ pirometr online

A250+ i A450+ to bardzo dokładne pirometry wyposażone w optykę z regulacją ostrości. Są one najczęściej wykorzystywane w wymagających pomiarach w środowisku przemysłowym oraz w aplikacjach badawczo-rozwojowych. Parametry pirometrów mogą zostać zmienione za pomocą klawiatury, dostępnej na tylnym panelu pirometru.

AL45 - NOWOŚCI AST 2015

AST AL45 do pomiarów temperatury gorącego CO2

AL45 to specjalny pirometr pozwalający na pomiar płomienia i gazów spalinowych zawierających CO2. Wąski zakres spektralny w okolicy 4,43µm, będący w zakresie absorbcji CO2, pozwala na pomiar płomienia oraz gorących gazów spalinowych. Pirometr łączy w sobie wysoką dokładność pomiaru z łatwością obsługi.

Variable head - NOWOŚCI AST 2015

Głowica optyczna z regulacją ostrości

Ta nowa cecha została dodana do pirometrów AST A250/ 450 FO/ PL aby zapewnić klientom możliwość wymiany głowicy w celu uzyskania precyzyjnych pomiarów.

NOWOŚCI 2015

Przenośny pirometr AST P250

Przenośny pirometr do pomiarów bezkontaktowych temperatur, w zakresie +250˚C do +2000˚C. Aluminiowa, odlewana, obudowa została specjalnie zaprojektowana do codziennych pomiarów w wymagającym środowisku przemysłowym.

Wbudowany wyświetlacz pozwala na wyświetlanie wyników oraz ich analizę. AST P250 posiada pamięć na 2000 odczytów temperatury, Bluetooth, graficzny i numeryczny wyświetlacz, wyjście USB.

Kamera termowizyjna do monitorowania pieców

Szybkie kamery termowizyjne o dużej rozdzielczość pozwalają na uzyskanie szczegółowych obrazów z wnętrza pieca. Kamera termowizyjna, z funkcją progresywnego skanowania, pozwala na uzyskanie w czasie rzeczywistym obrazów radiometrycznych z dokładnymi pomiarami temperatury.

Two Wire Fiber Optic 1 - NOWOŚCI AST 2015

Dwu przewodowy kabel światłowodowy

Dwuprzewodowe, cyfrowe pirometry są specjalnie zaprojektowane do pomiarów przemysłowych. Urządzenia są dopasowane do pomiarów wysokotemperaturowych, powyżej (+250˚) na różnych powierzchniach: metal, ceramika, grafit. Wytrzymała metalowa obudowa