Aktualności

NOWOŚCI AST 2015

NOWOŚCI AST 2015

Przenośny pirometr do pomiarów przetapianego szkła P-GM.

P-GM to przenośny, zasilany bateryjnie pirometr zaprojektowany do pomiarów w hutach szkła. Pozwala na ciągły odczyt temperatury, po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku.

NOWOŚCI AST 2015

Wielokanałowy T-series

Wielokanałowy T-series, został zaprojektowany jako przystępne cenowo rozwiązanie do bezkontaktowego monitorowania temperatury, idealnego do zamontowania w wielu punktach w fabryce. Produkt łączy wysoką dokładność i wytrzymałość serii głowic pomiarowych z serii T z innowacyjnym wielokanałowym interfejsem modułu kontrolnego.

NOWOŚCI AST 2015

AST A250+/ 450+ pirometr online

A250+ i A450+ to bardzo dokładne pirometry wyposażone w optykę z regulacją ostrości. Są one najczęściej wykorzystywane w wymagających pomiarach w środowisku przemysłowym oraz w aplikacjach badawczo-rozwojowych. Parametry pirometrów mogą zostać zmienione za pomocą klawiatury, dostępnej na tylnym panelu pirometru.

NOWOŚCI AST 2015

AST AL45 do pomiarów temperatury gorącego CO2

AL45 to specjalny pirometr pozwalający na pomiar płomienia i gazów spalinowych zawierających CO2. Wąski zakres spektralny w okolicy 4,43µm, będący w zakresie absorbcji CO2, pozwala na pomiar płomienia oraz gorących gazów spalinowych. Pirometr łączy w sobie wysoką dokładność pomiaru z łatwością obsługi.

NOWOŚCI AST 2015

Głowica optyczna z regulacją ostrości

Ta nowa cecha została dodana do pirometrów AST A250/ 450 FO/ PL aby zapewnić klientom możliwość wymiany głowicy w celu uzyskania precyzyjnych pomiarów.

NOWOŚCI 2015

Przenośny pirometr AST P250

Przenośny pirometr do pomiarów bezkontaktowych temperatur, w zakresie +250˚C do +2000˚C. Aluminiowa, odlewana, obudowa została specjalnie zaprojektowana do codziennych pomiarów w wymagającym środowisku przemysłowym.

Wbudowany wyświetlacz pozwala na wyświetlanie wyników oraz ich analizę. AST P250 posiada pamięć na 2000 odczytów temperatury, Bluetooth, graficzny i numeryczny wyświetlacz, wyjście USB.

Kamera termowizyjna do monitorowania pieców

Szybkie kamery termowizyjne o dużej rozdzielczość pozwalają na uzyskanie szczegółowych obrazów z wnętrza pieca. Kamera termowizyjna, z funkcją progresywnego skanowania, pozwala na uzyskanie w czasie rzeczywistym obrazów radiometrycznych z dokładnymi pomiarami temperatury.

NOWOŚCI AST 2015

Dwu przewodowy kabel światłowodowy

Dwuprzewodowe, cyfrowe pirometry są specjalnie zaprojektowane do pomiarów przemysłowych. Urządzenia są dopasowane do pomiarów wysokotemperaturowych, powyżej (+250˚) na różnych powierzchniach: metal, ceramika, grafit. Wytrzymała metalowa obudowa