Aktualności

ZAPROJEKTOWANY BY SPEŁNIAŁ OCZEKIWANIA

SmartScan nowy

Firma Smart Fibres jest uznanym wiodącym dostawcą interrogatorów światłowodowych Fibre Bragg Grating, które sprawdzają się w wymagających, rzeczywistych środowiskach ich zastosowań.
Dzięki 20-letniemu pionierskiemu doświadczeniu w dziedzinie czujników światłowodowych wykorzystywanych w takich branżach, jak przemysł lotniczy i kosmonautyczny, wydobycie ropy i gazu,
oraz produkcja energii wiatrowej, wiemy, jakie są najistotniejsze wymagania na naszych rynkach i dlatego opracowaliśmy całą gamę urządzeń pomiarowych, które wychodzą tym oczekiwaniom naprzeciw.

Dlaczego interrogator światłowodowy Smart Fibres?
Sprawdzone w działaniuInterrogatory przez nas oferowane zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naszej podstawowej platformy technologicznej SmartLaser™, która wykorzystuje elektrycznie dostrajany laser, który jest sterowany za pomocą naszego autorskiego elektronicznego obwodu napędu o wysokiej prędkości działania. Dzięki temu uzyskaliśmy niedoścignione połączenie rozdzielczości (40 fm) i dokładności (1 pm) dostępnych w szerokim zakresie temperatur roboczych (o maksymalnym przedziale -20/+60 °C), co w pełni odpowiada zapotrzebowaniom na naszych rynkach. Na podstawie naszego doświadczenia, konkurencyjne urządzenia pomiarowe wykorzystujące spektrometry lub laserowe wiązki skanujące nie oferują takich możliwości jak nasz zestaw.

Solidne wykonanie
Aktywne elementy optyczne wykorzystywane w naszej platformie SmartLaser™ zostały umieszczone w niewielkim monolitycznym układzie scalonym, którego długość wynosi jedynie kilka milimetrów. Wszystkie pozostałe elementy to pasywne optyczne i elektroniczne komponenty. Dzięki temu uzyskano solidne urządzenie, bardziej odporne na oddziaływania termiczne i mechaniczne niż inne urządzenia, w którym wykorzystuje się spektrometry lub laserowe wiązki skanujące. Solidność wykonania została potwierdzona w testach kwalifikacyjnych przeprowadzanych zgodnie z wojskowymi normami, licznych pomyślnie zakończonych lotach próbnych na pokładach zarówno samolotów wojskowych, jak i cywilnych, w długofalowym operacyjnym wykorzystaniu w pojazdach wojskowych typu UAV oraz w obracających się rotorach turbin wiatrowych, a także wysoką przewidywalną wartością średniego czasu pomiędzy awariami (MTBF) (np. 65 lat dla jednego z modeli).

Cena
Nasze interrogatory zostały, tak zaprojektowane, aby wykorzystać 100% komercyjnie dostępnych od ręki komponentów, bez żadnych indywidualnie dostosowywanych elementów (oprócz obudowy). W ten sposób zapewniamy długofalową dostępność produktów oraz wykorzystujemy konkurencyjne źródła pozyskiwania elementów, co pozwala utrzymać koszty produkcji na niskim poziomie. Te niskie koszty produkcji pozwalają nam realizować strategię cenową, która koncentruje się na zwiększeniu zapotrzebowania rynku, a nie na szybkiej realizacji sprzedaży poszczególnych urządzeń.

Rezultat:
gama interrogatorów FBG, które charakteryzują się na rynku najlepszym wskaźnikiem ceny do działania.

smartScan 2 - ZAPROJEKTOWANY BY SPEŁNIAŁ OCZEKIWANIA

Tak więc, gdy kiedykolwiek będziecie chcieli dokonać pomiarów FBG…
zastanówcie się nad wyborem interrogatora światłowodowego firmy Smart Fibres