Aktualności

NOWA STRONA EC TEST SYSTEMS

Do tej pory firma EC Test Systems jako część grupy Energocontrol pokazując swoją ofertę w Internecie posiłkowała się stroną swojej firmy matki.

W miarę rozszerzania się naszej oferty i ustawicznie rosnącego zainteresowania naszymi produktami to, co oczywiste i nieuniknione stało się faktem – zapadła decyzja o stworzeniu naszego własnego serwisu.

Po wytyczeniu sobie ogólnych założeń co do jego funkcjonalności mieliśmy wstępny draft – serwis miał zawierać katalog produktów, charakterystykę naszych firm partnerskich oraz umożliwiać umieszczanie co istotniejszych informacji.

Z czasem jednak pomysłów przybywało, a każdy następny generował kilka kolejnych. Postanowiliśmy więc pójść o krok dalej i stworzyć coś, co funkcjonalnością byłoby bardziej zbliżone do portalu wibroakustycznego niż strony czysto komercyjnej.

W związku z powyższymi faktami uruchomiliśmy serwisy on-line, w ramach których można zadać pytanie z zakresu szeroko rozumianej wibroakustyki ekspertowi w danej dziedzinie.

Planujemy również umieszczanie not technicznych dotyczących systemów pomiarowych, jak również przykładów rzeczywistych aplikacji.

Warty odnotowania jest również fakt pojawienia się w ramach serwisu forum, które w założeniu ma umożliwić jednostkom naukowym i badawczym oraz przedstawicielom przemysłu wymianę poglądów z zakresu drgań i akustyki. To, czy forum będzie „żyło” i jak będzie się rozwijało zależy wyłącznie od Państwa…

Podsumowując – mamy nadzieję, że wygląd graficzny naszego nowego serwisu przypadnie Państwu do gustu, a jego funkcjonalność znacznie ułatwi i przyspieszy kontakt z nami.

Strona - NOWA STRONA EC TEST SYSTEMS