Aktualności

I KONGRES MECHANIKI POLSKIEJ

I Kongres Mechaniki Polskiej - I KONGRES MECHANIKI POLSKIEJ

W czasie kongresu skupiono się nad przedstawieniem stanu badań w mechanice oraz przeglądem problematyki związanej z kształceniem mechaników w aspekcie transferu technologii do przemysłu.

W Kongresie udział wzięło blisko 500 osób – wybitni uczeni i nauczyciele akademiccy, działacze gospodarczy, menadżerowie, przedstawiciele władz, inżynierowie-praktycy, doktoranci i studenci.

Firma EC Test Systems bardzo blisko współpracuje z wieloma osobami zajmującymi się działalnością naukową i badawczą oraz praktycznym zastosowaniem dziedzin poruszanych w trakcie kongresu.

Od wielu lat pomagamy w uruchamianiu nawet najbardziej skomplikowanych stanowisk badawczych i rozwojowych dotyczących niniejszej tematyki dostarczając najnowszych zdobyczy techniki w zakresie urządzeń pomiarowych oraz służąc wiedzą i doświadczeniem naszych inżynierów.

Na naszym stoisku w trakcie Kongresu zainteresowane osoby mogły zapoznać się z informacjami dotyczącymi dopplerowskiej wibrometrii laserowej jak również obejrzeć w praktyce laserowe wibrometry jednopunktowy i skanujący produkowane przez firmę Polytec – niekwestionowanego lidera wytyczającego trendy w niniejszej dziedzinie.

Pokazaliśmy również system do testów wibracyjnych firmy TIRA, kamerę termowizyjną firmy FLIR Systems, analizator diagnostyczny firmy Commtest, wielokanałowy analizator firmy LMS International oraz zestaw czujników drgań, ciśnienia i siły firmy PCB Piezotronics.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do spotykania się z nami przy okazji tego typu wydarzeń. Umożliwiają one pozostawanie na bieżąco z rozwojem aparatury pomiarowej, która w obecnych czasach postępuje szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

My ze swojej strony czujemy się odpowiedzialni za dostarczanie Państwu najświeższych informacji dotyczących reprezentowanych przez nas dziedzin i staramy się jak najlepiej wypełniać naszą misję uczestnicząc praktycznie we wszystkich liczących się tego typu wydarzeniach.