Aktualności

36 KRAJOWA KONFERENCJA BADAŃ NIENISZCZĄCYCH KARKONOSZE 2007

36 Krajowa Konferencja - 36 KRAJOWA KONFERENCJA BADAŃ NIENISZCZĄCYCH KARKONOSZE 2007

Organizatorem konferencji był wrocławski oddział Polskiego Towarzystwa Badań Nieniszczących i Diagnostyki Technicznej SIMP przy współudziale:

  • Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu
  • Polskiego Towarzystwa Badań Nieniszczących i Diagnostyki Technicznej SIMP – Zarząd Główny w Warszawie
  • Polskiego Towarzystwa Badań Nieniszczących w Chorzowie
  • Organizatora technicznego – Centralnego Laboratorium Badań Nieniszczących „Ekopol-JRL” w Chorzowie

Konferencja połączona była z wystawą aparatury pomiarowej i badawczej dotyczącej poruszanej w trakcie niej tematyki. Swoją ofertę zaprezentowało kilkunastu wystawców.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy dopplerowski, skanujący wibrometr laserowy firmy Polytec, zaawansowaną kamerą termowizyjną SC640 firmy FLIR dedykowaną do badań naukowych, wielokanałowy analizator firmy LMS International, czujniki drgań, ciśnienia i siły firmy PCB Piezotronics oraz kamerę szybką firmy Vision Research.

O wszystkich znajdujących się na naszym stoisku urządzeniach pomiarowych można było szczegółowo porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się poszczególnymi dziedzinami.

Konferencja sprzyjała nawiązywaniu wielu ciekawych kontaktów i była okazją do wymiany poglądów dotyczących poruszanej w trakcie niej bardzo ciekawej tematyki pomiarowej i badawczej, jaką niewątpliwe są badania nieniszczące.