Aktualności

Zaawansowana kamera termowizyjna do całodobowego monitorowania procesów i kontroli jakości

A6301 news - Zaawansowana kamera termowizyjna do całodobowego monitorowania procesów i kontroli jakości

Firma FLIR przedstawia chłodzoną kamerę automatyzacyjną A6301 do sterowania procesami, monitorowania i zapewniania jakości.

Wiodąca w branży technologia liniowej chłodziarki wydłuża o ponad trzy lata żywotność detektora, w aplikacjach związanych z automatyzacją procesów, w trybie 24/7.

Ta zaawansowana kamera termowizyjna do automatyzacji może służyć jako element kontroli procesów, monitorowania i zapewniania jakości w celu poprawy wydajności, czasu realizacji, kosztów i jakości w wielu gałęziach przemysłu: obejmują one budowę maszyn, integrację, motoryzację i produkcję na hali produkcyjnej akumulatorów pojazdów elektrycznych, żywności, napojów, celulozy i papieru. FLIR A6301 może wykrywać niewielkie zmiany temperatury i dokładnie mierzyć temperaturę poruszających się produktów, aby zmaksymalizować czas sprawności sprzętu i zminimalizować koszty, co stanowi istotny element planowanych przeglądów.

A6301 - Zaawansowana kamera termowizyjna do całodobowego monitorowania procesów i kontroli jakości
A6301 300x300 - Zaawansowana kamera termowizyjna do całodobowego monitorowania procesów i kontroli jakości

Kamera termowizyjna FLIR A6301

Zaawansowana kamera termowizyjna do całodobowego monitorowania procesów i kontr...

Dowiedz się więcej

„Kamera A6301 oferuje nowy poziom możliwości termowizyjnych w zastosowaniach związanych z kontrolą procesów i zapewnieniem jakości w przemyśle produkcyjnym.
FLIR napędza rynek dzięki najnowszym innowacjom w dziedzinie automatyzacji obrazowania termowizyjnego, spełniając rygorystyczne wymagania hal produkcyjnych, a jednocześnie zapewniając integratorom największą elastyczność platformy, a wszystko to w ramach jednego rozwiązania” 


powiedział Jerry Beeney, dyrektor ds. rozwoju biznesu w firmie FLIR

Kamera FLIR A6301 zawiera wiodącą w branży liniową chłodziarkę o żywotności 27 000 godzin, wykorzystującą rewolucyjny detektor gorącej podczerwieni średniofalowej (MWIR). Jest to kluczowa specyfikacja, która pozwala na całodobowy, zautomatyzowany monitoring przez ponad trzy lata, dzięki czemu zarówno integratorzy, jak i dostawcy mogą uniknąć niebezpiecznych sytuacji spowodowanych awarią zautomatyzowanego systemu monitorowania.
Firma FLIR opracowała kamerę do automatyzacji, mając na uwadze klientów i integratorów. Interfejsy, polecenia i złącza kamery zostały zaprojektowane specjalnie do zastosowań związanych z automatyzacją. Idąc dalej, FLIR A6301 to najmniejsza platforma kamer chłodzonych komercyjnie, jaką kiedykolwiek zbudowała firma FLIR, więc rozmiar i waga nie będą przeszkadzać w integracji systemu. Po zintegrowaniu z dodatkowymi inteligentnymi czujnikami w ramach szerszego systemu automatyki, zaawansowanym uczeniem maszynowym i metodami głębokiego uczenia się, FLIR A6301 może pomóc w zapewnieniu inteligentniejszego i wydajniejszego procesu.

Inteligentniejsza i wydajniejsza automatyzacja dzięki FLIR A6301 zapewnia następujące korzyści:

  • Obniżone bezpośrednie koszty pracy w produkcji dzięki automatycznemu zapewnianiu jakości
  • Integracja z skomputeryzowanym systemem działającym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zmniejsza ryzyko nierównej kontroli jakości spowodowanej indywidualnymi decyzjami i zmęczeniem
  • System automatyzacji, który może prowadzić do wyższej ogólnej jakości produktu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów jakości
  • Kamera używana do ostrzegania może potencjalnie pomóc w zmniejszeniu liczby obrażeń podczas produkcji

Jeżeli jesteś zainteresowany

logo teledyne flir 300x74 - Zaawansowana kamera termowizyjna do całodobowego monitorowania procesów i kontroli jakości
Firma Teledyne FLIR LLC jest niekwestionowanym liderem na światowym rynku komercyjnych zastosowań podczerwieni.

Systemy do wykrywania wycieków gazów (9)

Oprogramowanie termowizyjne (12)

Multimetry (22)

Kamery termowizyjne (60)

Powiązane tematy