NEWSLETTER

PCBNewsletter 2023

Digitalizacja przenośnego czujnika ICP

Cyfrowy kondycjoner sygnału ICP-USB®, model 485B39, oferuje łączność plug-and-play do pomiarów. Model 485B39 firmy The Modal Shop, spółki całkowicie zależnej od PCB Piezotronics, to kieszonkowy, dwukanałowy kondycjoner sygnału cyfrowego ICP na USB. Urządzenie zapewnia dowolny czujnik ICP – akcelerometry, mikrofony, młoty udarowe, tachometry laserowe i inne – z cyfrowym wyjściem USB. Jest to naprawdę plug-and-play, bez sterowników wymaganych. Digital ICP posiada dwa wejścia BNC i 24-bitowe wyjście sygnału cyfrowego USB, umożliwiając bezpośrednie połączenie czujnika z dowolnym komputerem, tabletem lub smartfonem w celu łatwego gromadzenia, analizy i udostępniania danych w podróży.

#PCB #PCBPiezotronics #digital #PlugAndPlay #SignalConditioner
Jesteś zainteresowany? Zapisz się
na newsletter!

  Zapisz się na newsletter!

  1673519417046?e=1677110400&v=beta&t=UhOjd6JldPSUDGM5LiKo3qbDNaEyimficlKpRX8yiJo - PCBNewsletter 2023
  Monitorowanie maszyn

  Awaria sprężarki chłodniczej zwykle niesie ze sobą poważne konsekwencje. I głównie, jeśli uszkodzenie wystąpi nieoczekiwanie. Utrata komfortowego systemu klimatyzacji jest prawdopodobnie najłatwiejsza do zniesienia, ale wyniki są głębokie w przypadku systemów klimatyzacji dla centrów medialnych. Częstych przyczyn można znaleźć w przenoszeniu mocy silnika/sprężarki. Ale również wadliwe lub luźne mocowania, uszkodzenia łożysk wewnątrz sprężarki i wstrząsy hydrauliczne spowodowane pulsacją mogą prowadzić do wczesnej i nieoczekiwanej awarii układu chłodzenia. Wymienione rodzaje uszkodzeń można wykryć na wczesnym etapie za pomocą analizy drgań. Czujniki drgań zapewniają wczesne wskazania zbliżających się obrażeń. Nawet pierwsza chropowatość powierzchni tocznych pierścienia łożyskowego jest niezawodnie wskazywana. Naprawę lub wymianę można zatem przygotować i zaplanować na wczesnym etapie.
  Kolejną zaletą jest to, że monitorowanie stanu pozwala uniknąć kosztów ze względu na zbyt wąski okres konserwacji, a naprawy są przeprowadzane tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

  #PCB#PCBPiezotronics#ConditionMonitoring#sensor
  Jesteś zainteresowany? Zapisz się
  na newsletter!

   Zapisz się na newsletter!