Targi-archiwum

WIRTUALNA KONFERENCJA ECTS DLA PRZEMYSŁU OBRONNEGO

webinar Wirtual konf 3 JK www - WIRTUALNA KONFERENCJA ECTS DLA PRZEMYSŁU OBRONNEGO
WEBINAR NA ŻYWO

24 Sierpień 2021  |  13:00

webinar Wirtual konf 3 RP www ok - WIRTUALNA KONFERENCJA ECTS DLA PRZEMYSŁU OBRONNEGO
WEBINAR NA ŻYWO

25 Sierpień 2021  |  13:00

webinar Wirtual konf 3 TZ i CS www - WIRTUALNA KONFERENCJA ECTS DLA PRZEMYSŁU OBRONNEGO
WEBINAR NA ŻYWO

26 Sierpień 2021  |  13:00

Już za kilka tygodni, jak co roku, EC TEST Systems będzie wystawcą podczas największych i najważniejszych targów dla branży wojskowej: Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach – MSPO.

W ostatnich 12 miesiącach pojawiło się wiele nowości technologicznych dla branży wojskowej. Nie możemy się doczekać, aby je pokazać, dlatego już w sierpniu zapraszamy do udziału w BEZPŁATNEJ WIRTUALNEJ KONFERENCJI ECTS DLA PRZEMYSŁU OBRONNEGO!

Podczas spotkań będziemy rozmawiać na tematy związane z termowizją, szybkimi kamerami oraz drganiami.

Zobaczysz badania rozkładu temperatury podczas wystrzału pocisku lub lokalizowania i identyfikowania obiektów z bardzo dużej odległości, dzięki zastosowaniu kamer termowizyjnych.

Poznasz efektywne narzędzia do rejestracji zjawisk związanych z balistyką, pękaniem czy wyładowaniami elektrycznymi, jakimi są najszybsze kamery szybkie.

Dowiesz się więcej na temat różnych technologii pomiarowych stosowanych w trakcie testów udarowych i pirotechnicznych, z wykorzystaniem dedykowanych akcelerometrów.

Weź udział w Wirtualnej Konferencji i dowiedz się w jaki sposób stosowanie nowoczesnych rozwiązań pomoże Ci w prowadzeniu prac na najwyższym poziomie i uzyskiwaniu wyników o najlepszej jakości.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA POMIAROWE DLA PRZEMYSŁU OBRONNEGO

Bezpłatny udział
w konferencji
Spotkania online
w języku polskim
Imienny certyfikat dla uczestników