Seminaria i webinaria, Wydarzenia

Smart kamery termowizyjne – automatyzacja i utrzymanie ruchu

Smart kamery
Data
Wtorek, 25 Maj 2021
Czas
10:00 Europe/Warsaw

Czy w Twoim zakładzie pracy znajdują się obiekty, na przykład szafy rozdzielcze, łożyska na przenośnikach taśmowych albo zbiorniki z medium, których ocenę stanu technicznego chciałbyś wykonywać bezkontaktowo?

Czy do nadzoru procesu produkcyjnego oraz do nadzoru stanu technicznego maszyn wymagane jest wykonywanie pomiarów temperatury?

Czy wiesz, że regularne pomiary temperatury maszyn oraz pobliskich obszarów pozwalają na wykrywanie oznak zbliżającej się usterki, a także pomagają w szybkim znalezieniu źródła awarii?

Kamery termowizyjne umożliwiają bezkontaktowe pomiary temperatury różnych obiektów, dzięki temu mogą zostać zastosowane w aplikacjach związanych z automatyzacją procesów oraz utrzymaniem ruchu.

Smart kamery termowizyjne pozwalają uprościć systemy monitorujące w podczerwieni. Kamery tego typu mogą zostać zaprogramowane i wykonywać swoje zadania bez stałego połączenia z komputerem.

Zapisz się na bezpłatne webinarium, prowadzone przez Jarosława Knapka, Certyfikowanego termografistę poziom II, który podpowie Ci jakie kamery termowizyjne dedykowane do automatyzacji i utrzymania ruchu będą najbardziej odpowiednie. Zobaczysz także jakie są różnice w jakości zobrazowania maszyn i urządzeń.

 • Poznasz możliwości obserwacji, rejestracji i alarmowania przy pomocy kamer termowizyjnych.
 • Zobaczysz różnicę w rozdzielczości detektorów dostępnych rozwiązań.
 • Nauczysz się, jak dobierać kamerę termowizyjną do aplikacji pomiarowej.

Jarosław Knapk, Certyfikowany termografista poziom II

  Pobierz nagranie

  Bezpłatny udział
  w webinarium
  Spotkania online
  w języku polskim
  Imienny certyfikat
  dla uczestników

  Powiązane tematy