NEWSLETTER

PCBNewsletter 2021

1623766510698?e=1626912000&v=beta&t=FLGxLE 29tghdEUNeBsxGPKp2R0Qay74ldQ4b5gvi3I - PCBNewsletter 2021
Przedstawiamy nowy, ultrawysokotemperaturowy czujnik ciśnienia idealny do pomiarów dynamiki spalania i termoakustyki.

Eliminuje potrzebę chłodzenia wodą do 1400 °F (760 °C).

#NewProductAlert #AerospaceAndDefense #HighTemperature #PressureSensors #Rocket #RocketScience #GasTurbine

Jesteś zainteresowany? Zapisz się
na newsletter!

  Zapisz się na newsletter!

  #videoalert

  Wiedza jest #power. Określ pomiar linii bazowej za pomocą  #digitalaccelerometer USB.

  Misja #NROL82 dla National Reconnaissance Office rozpoczęła się wczoraj z Vandenberg Air Force Base na rakietę #DeltaIVHeavy. Jesteśmy dumni, że braliśmy udział w misji bezpieczeństwa narodowego z United Launch Alliance.

  Jesteś zainteresowany? Zapisz się
  na newsletter!

   Zapisz się na newsletter!

   Gromadzenie danych nigdy nie było tak opłacalne, dostępne i przenośne. Dowiedz się, jak może Ci pomóc nasz #digitalacceleromter USB

   Dowiedz się więcej >>

   #Newproductalert! Firma Endevco prezentuje nowy, tłumiony trójosiowy piezorezystywny akcelerometr o wysokim limicie przeciążenia g. Został zaprojektowany do pomiaru udarów mechanicznych w trzech wzajemnie prostopadłych osiach.Model 7284A wyposażony jest w nowy, wytrzymały kabel o niskim poziomie szumów, który redukuje hałas tryboelektryczny, dzięki czemu jest idealny do zastosowań przy silnych wstrząsach mechanicznych czy testach pirotechnicznych.

   Dowiedz się więcej >>

   #CzyWieszZe
   Przetwornik drgań zastosujesz do monitorowania procesów w połączeniu z systemami PLC, DCS lub SCADA?

   Dowiedz się więcej >>

   #CzyWieszZe

   Nasz partner, PCB Piezotronics za priorytetowy cel stawia stworzenie doskonałej obsługi klienta, aby zdobywać stałych klientów i utrzymywać ich lojalność.
   Total Customer Satisfaction to zobowiązanie wobec klientów, aby konsekwentnie dostarczać produkty w konkurencyjnej cenie i o wysokiej jakości, na czas- zgodnie z harmonogramem.
   W EC TEST Systems kontynuujemy strategię naszego partnera, zbieramy informacje zwrotne od naszych klientów, co pozwala nam na ulepszanie oferowanych rozwiązań oraz obsługi.
   Jeśli chcesz przekazać nam swoją opinię, napisz do nas wiadomość lub zamów rozmowę telefoniczną.

   Więcej na temat Total CustomerSatisfaction >>

   Bezpieczne maszyny – bezpieczni pracownicy.

   Czy wiesz, że od 8 lat PCB posiada bezprzewodowy system monitorowania drgań Echo. System ten umożliwia zbieranie danych o drganiach w typowych środowiskach przemysłowych, z odległości nawet do 365 metrów. Zdalna analiza możliwa jest za pomocą oprogramowania systemowego, a wszystko to zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dystansu społecznego.

   więcej na temat Echo System >>

   PCB Piezotronics posiada akcelerometry wysokotemperaturowe i czujniki ciśnienia dynamicznego, które są odpowiednie dla większości turbin gazowych. W czujnikach stosowanych w wysokich temperaturach, w celu uniknięcia błędów spowodowanych wahaniami temperatury wykorzystuje się ekskluzywny kryształ pomiarowy UHT-12. Aby zapewnić większą dokładność, czujniki kalibrowane są w pełnym paśmie częstotliwości.

   więcej >>

   Przy wyborze odpowiedniego młotka modalnego najważniejszy jest rozmiar obiektu, który zamierzamy badać. Im większy obiekt do wzbudzenia, tym wymagany jest większy młotek modalny. Jeśli chcesz zrozumieć tę zasadę lepiej, zobacz przewodnik przygotowany przez PCB Piezotronics, który pomoże Ci dobrać odpowiedni młotek do zastosowania w Twojej aplikacji.

   więcej >>

   #Czujniki IMI to szeroka gama #przemyslowych czujników trójosiowych o różnych czułościach (10 mV/g, 100 mV/g i 500 mV/g), dobieranych w zależności od wymagań #aplikacji.
   Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną konsultację, napisz do nas wiadomość lub zamów rozmowę telefoniczną.

    

   W celu uzyskania wysokiego poziomu czułości oraz niskiego poziomu szumów, mikrofony testowe i pomiarowe wykorzystują bardzo delikatne elementy sensoryczne. W przypadku niewłaściwego użycia, można w łatwy sposób uszkodzić cienką membranę. Wytrzymała, zabezpieczająca nasadka, model 079A52 to ekonomiczne rozwiązanie, które wydłuży żywotność mikrofonu przy minimalnym wpływie na dokładność pomiarów.

   więcej >>

   #videoalert

   Akcelerometr cyfrowy USB (model 633A01) umożliwia użytkownikom wykonywanie profesjonalnych pomiarów drgań bezpośrednio z komputera, smartfona lub tabletu, zamieniając każde urządzenie w przenośny, podręczny miernik drgań.

   #pomiardrgan #drgania #monitorowaniemaszyn #czujnikcyfrowy #czujnikusb