Aktualności

Nowa seria webinarów PCB „AM I DOING THIS RIGHT?”

webinarypcb amidoingthisright

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, gdy w trakcie wykonywania jakiegoś zadania zacząłeś zastanawiać się: „chwila, moment, czy robię to dobrze?”

W imieniu naszego partnera, firmy PCB Piezotronics zapraszamy Cię na nową serię webinariów, podczas których zdobędziesz wiedzę potrzebną do wykonania powierzonego zadania.

Każde webinarium będzie trwało ok. 30 min, z dodatkowym czasem na pytania i odpowiedzi na końcu.

Webinaria odbywać się będą w języku angielskim.
Nie możesz uczestniczyć w danym dniu, o konkretnej godzinie?
Zarejestruj się, a organizatorzy prześlą Ci nagranie całego webinarium!!!

#1 AM I DOING THIS RIGHT? Avoiding Thermal Shock during Pressure Measurements

Data: 05.01.2021  godzina: 20:00  Prezenter: Melissa Maze

W jaki sposób upewnić się, że dane dotyczące ciśnienia wybuchu nie zostały zniekształcone przez szok termiczny? Jakie są najlepsze sposoby na złagodzenie dryfu termicznego? Przeanalizujemy techniki ograniczania temperatury dla czujników piezoelektrycznych i piezorezystancyjnych oraz przeprowadzimy przegląd danych testowych porównujących techniki ograniczania temperatury i technologie czujników.

#2 AM I DOING THIS RIGHT? Accelerometer and Cable Handling

Data: 19.01.2021  godzina: 20:00  Prezenter: Melissa Maze

W jaki sposób montaż czujnika (kołek, klej, magnes) wpływa na charakterystykę częstotliwościową czujnika? Zapoznaj się z zaleceniami i przeciwwskazaniami montażu i demontażu czujnika. Zrozum jak ważne jest odciążenie kabla i zarządzanie przewodami. Podczas tego webinaru nauczysz się prostych, sprawdzonych metod przedłużania żywotności sprzętu ora uzyskiwania możliwie najlepszych danych.

#3 AM I DOING THIS RIGHT? Decoding Accelerometer Spec Sheets

Data: 02.02.2021  godzina: 20:00  Prezenter: Melissa Maze

Obalamy mity dotyczące specyfikacji czujników – nie wszystkie specyfikacje są sobie równe, producenci czujników nie zawsze używają tej samej terminologii. Co to wszystko oznacza? Ten webinar pomoże Ci zrozumieć, jak definiowane są specyfikacje wydajności, jak PCB definiuje kryteria czujników i jak są testowane.

#4 AM I DOING THIS RIGHT? What’s Wrong with My Accelerometer Data?

Data: 16.02.2021  godzina: 20:00  Prezenter: Melissa Maze

Często, gdy dane nie wyglądają zgodnie z oczekiwaniami obwiniany jest czujnik. Zmiany, które mogą wpływać na jakość danych mogą obejmować filtrowanie, częstotliwość próbkowania DAQ i zakres czujnika. To webinarium pomoże Ci zidentyfikować typowe problemy. Poznasz także wskazówki jak je rozwiązać.

Powiązane tematy