Aktualności

Seria webinarów TMS poświęconych pomiarom dźwięku i wibracji

webinaralertTMS lipiec

W imieniu naszego partnera, firmy The Modal Shop zapraszamy do przyłączenia się do nowej serii webinarów:

Pomiary dźwięku i wibracji – oprzyrządowanie i praktyczne porady testowe

Eksperci z  The Modal Shop oraz Larson Davis i Syscom podzielą się swoim doświadczeniem.

Każdy webinar potrwa około 45 minut, prowadzony będzie w języku angielskim, z możliwością zadawania pytań.

Zachęcamy do zapoznania się z tematami spotkań:

Narzędzia służące poprawie i uproszczeniu pomiarów dźwięku i wibracji
Data: 14 lipiec 2020, godz. 17:00

Omówimy ponad 20 nowych i zaktualizowanych rozwiązań do sprawdzania całych kanałów pomiarowych, opcji testowania w wilgotnym otoczeniu, pomiaru ultra niskiej częstotliwości lub bardzo cichego środowiska, zdalnego monitorowania i wiele więcej.

Przenośne dane – cyfrowe czujniki ICP®
Data: 21 lipiec 2020, godz. 17:00

Czy wiesz, że możesz wyświetlać, nagrywać, przesyłać strumieniowo i przetwarzać sygnały z akcelerometrów piezoelektrycznych i precyzyjnych mikrofonów z telefonu czy tabletu lub komputera? Od szybkich pomiarów po długoterminowe monitorowanie – uproszczone testy dzięki rozwiązaniom typu plug-and-play. Omówimy akcelerometr Digiducer® oraz kondycjoner sygnału ICP-USB.

Testowanie modalne
Data: 28 lipiec 2020, godz. 17:00

Zdobywasz pierwsze doświadczenia w pracy z wzbudnikami? Zainteresowany odświeżeniem wiedzy? Konfiguracja shakerów i przetworników często jest źródłem problemów testowych oraz możliwych do uniknięcia błędów pomiarowych. Dołącz, aby poznać podstawy i praktyczne aspekty korzystania z shakerów modalnych.

Przedstawiamy ROCK* – do zdalnego monitorowania wibracji
Data: 4 sierpień 2020, godz. 17:00

Zajmujesz się pomiarami i raportami związanymi z drganiami konstrukcji? W takich sytuacjach kluczowe jest posiadanie niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, zapewnienie dostępu do danych i zdarzeń w czasie rzeczywistym oraz uproszczenia raportowania.
* The ROCK dostępny tylko do testów na terenie USA

Typowe błędy i pułapki występujące podczas pomiarów hałasu
Data: 11 sierpień 2020, godz. 17:00

Rozumiemy, że pomiary na zewnątrz mogą być trudne. W zależności od testu, możesz nie dostać drugiej szansy, więc ważne jest, aby wykonać to dobrze za pierwszym razem. Do typowych pułapek należą: nieodpowiednia ochrona przed warunkami atmosferycznymi, niewłaściwe oznaczenie przyrządów i nieodpowiedni wybór miejsca, nieprawidłowe lub niekompletne dane, niedostateczne planowanie zasilania i nieprzewidywanie wielkości pliku danych.

Jak często kalibrować czujniki?
Data: 18 sierpień 2020, godz. 17:00

Omówimy najczęściej zadawane pytanie: Jak często powinienem ponownie skalibrować czujnik? To pytanie ma często odpowiedź: „to zależy!”

Przeprowadzimy szczegółową analizę czujników. Przedstawione rozwiązania można zastosować do różnych typów czujników.

Pomiary dźwięku i wibracji – zapytaj o cokolwiek
Data: 25 sierpień 2020, godz. 17:00

Dołącz do nas, aby porozmawiać z ekspertami i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące testów i pomiarów. Będziemy zbierać pytania z każdego webinarium z tej serii, a także pytania przesyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej i mediów społecznościowych i na żywo odpowiadać na te pytania. Aby przesłać swoje pytania, wyślij wiadomość na adres: events@modalshop.com do 18 sierpnia (do 23:00).

Powiązane tematy